نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

موضوع: نرم افزار Hamster

1. Top | #1

شماره عضویت
    1
    پسندیده
    407
    مورد پسند : 2,267 بار در 467 پست
    میزان امتیاز
    2

نرم افزار Hamster

تقریبا همه ما با اینکه در کشوری زندگی می‌کنیم که نرم افزارهای غیر رایگان به راحتی و کرک شده به دست می‌آیند اما اگر جایگزین‌های رایگان و مناسبی برای نیازهای نرم افزاری‌مان وجود داشته باشد، سعی در استفاده از آن‌ها داریم. مدتی هست که با شرکتی به نام Hamster آشنا شدم. کار این شرکت ساخت نرم افزارهای گوناگون رایگان می‌باشد. قطعا شما هم اگر مانند من برای اولین بار وب سایت این شرکت و نرم افزارهای رایگان آن را ببینید تعجب خواهید کرد! در سایت فارسی این شرکت آمده است:

هم اکنون دانلود 100% رایگان نرم‌افزار ویرایش فیلم، ضبط دیسک و بايگانی کننده موجود است، که بیش از 20,000,000 بار دانلود شده و جوایز بسیاری دریافت کرده است.
    امرز تنها قصد معرفی یکی از نرم افزار های این شرکت را دارم با عنوان Hamster Free eBook Converter همانطور از نامش پیداست یک نرم افزار کاربردی تبدیل فرمت کتاب هست، مدت ها بود دنبال چنین نرم افزاری بدم که هم مجانی باشه و هم اینکه کار باهش آسون باشه. با این نرم افزار می توان فرمت های مختلفی از جمله TXT, Adobe PDF, FB2, LIT, HTMLZ, PDB, LRF, PUB را به فرمت های رایج تبدیل کنید. نمونه ای از نرم افزار:

نرم افزار Hamster لینک دانلود

ویرایش توسط sina : 12-13-2014 در ساعت 14:01

2. Top | #2

شماره عضویت
    16
    پسندیده
    3,304
    مورد پسند : 2,394 بار در 610 پست
    میزان امتیاز
    2
    همین الان نصبش میکنم
    خدا خیرت بده

3. 3 پسندیده توسط:

4. Top | #3

شماره عضویت
    50
    پسندیده
    3,835
    مورد پسند : 1,849 بار در 651 پست
    میزان امتیاز
    2
    ممنون سینا.خیر از جونیت ببینی......انشا...هرچی از خدا خواستی بهت بده
    امضای ایشان
    ... خودخواهی و غرور، دو چیز متفاوتند، هر چند که معمولا مترادف گرفته می شوند. ممکن است کسی مغرور باشد اما خودخواه نباشد. غرور بیشتر به تصور ما از خودمان بر می گردد، خودخواهی به چیزی که دیگران درباره ما می گویند...!

...ممکن است بدون قصد بدخواهی برای دیگران بدی کرد و میتوان از روی سهو و خطا سبب بدبختی دیگران شد. بی فکری، عدم توجه به احساس دیگران و عدم تصمیم باعث چنین کارهایی میشود...!

غرور و تعصب / جین اوستین / مترجم: رضا رضایی

5. Top | #4

شماره عضویت
    24
    پسندیده
    166
    مورد پسند : 959 بار در 291 پست
    میزان امتیاز
    2
    خدا خیرت بده سینا....خیلی وقته همچین چیزی میخواستم.

6. 1 پسندیده توسط:

کلمات کلیدی این موضوع