نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5

موضوع: نظرات طراحان به طرح

1. Top | #1

شماره عضویت
    142
    پسندیده
    24
    مورد پسند : 173 بار در 52 پست
    میزان امتیاز
    2

Exclamation نظرات طراحان به طرح

با سلام

بامداد همگی بخیر باشه

طراحان عزیزی که در اینجا حضور دارید لطفا نظرتونو به این چندتا کار بنده بدید میخوام بدونم در چه سطحی هستم. لطفا تا میتونین انتقاد کنین!

البته اینارو بصورت دمو در اختیارتون میزارم در حال حاضر

ویرایش توسط seatmon : 02-21-2018 در ساعت 02:21

2. Top | #2

شماره عضویت
    105
    پسندیده
    1,433
    مورد پسند : 498 بار در 220 پست
    میزان امتیاز
    2
    سلام
    من نه به عنوان یه طراح، به عنوان یک مخاطب و شاید از این نظر چندان قابل اتکا نباشه. به هر حال.
    این جلدها، تصاویر خیلی خوبی دارند و خیلی خوب پرداخت شدند. ولی خلاصه داستان به جاش درست نیست و اگه داخل یه قالب بود بهتر میشد. و عنوان کتاب ها هم خوب دیده نمیشن، چطور بگم...واضح و اینکه دیده بشن. و تمایز روی جلد و پشت جلد خیلی رعایت نشد.
    به امید کارهای بهتر.

3. 1 پسندیده توسط:

4. Top | #3

شماره عضویت
    142
    پسندیده
    24
    مورد پسند : 173 بار در 52 پست
    میزان امتیاز
    2
    نقل قول نوشته اصلی توسط bahani نمایش پست ها
    سلام
    من نه به عنوان یه طراح، به عنوان یک مخاطب و شاید از این نظر چندان قابل اتکا نباشه. به هر حال.
    این جلدها، تصاویر خیلی خوبی دارند و خیلی خوب پرداخت شدند. ولی خلاصه داستان به جاش درست نیست و اگه داخل یه قالب بود بهتر میشد. و عنوان کتاب ها هم خوب دیده نمیشن، چطور بگم...واضح و اینکه دیده بشن. و تمایز روی جلد و پشت جلد خیلی رعایت نشد.
    به امید کارهای بهتر.

مرسی از لطف شما و اینکه متوجه شدم و سعی میکنم ازینی که هست بهترش کنم

5. 2 پسندیده توسط:

6. Top | #4

شماره عضویت
    231
    پسندیده
    1,061
    مورد پسند : 1,068 بار در 457 پست
    میزان امتیاز
    2
    خب منم به عنوان یه مخاطب نظر میدم به عنوان فردی که قبل از خوندن داستان طرح کلی رو از جلد و خلاصه متوجه میشه
    برای کار اول در کنار نکته هایی که bahani گفت باید بگم یه کار خیلی ساده است و کلیشه وار رو و پشت جلد خیلی خوب کار شده اما برای عنوان جادوگر بهتره که خلاقانه تر طرح بزنید برای اسم کتاب در روی جلد معمولا در نگاه اول به چشم میاد که این رو من نمیبینم

برای کار دوم بیشتر از کار اول ازش خوشم اومد ولی یک عکس کامل برای رو و پشت جلد یه جوریه می تونستین عناصر بیشتری بهش اضافه کنین معمولا قسمت وسط بین رو و پشت جلد برای اسم داستان و اسم نویسنده است اینکه عکس اصلی جلد اون قسمت باشه خوشایند نیست مطلب دیگه اینکه برای خلاصه انتخاب فونت و انتخاب رنگ خیلی کلیدیه خواننده باید به راحتی بتونه خلاصه رو بخونه و در کنار این مطلب نوشته زیبا هم باشه من توی این کار واقعا نمی تونم خلاصه رو بخونم
    امضای ایشان
    براي سه چيز كسي را مسخره نكن
    1- زيبايي
    2- پدر و مادر
    3- زادگاه
    زيرا در انتخاب آنها نقش نداشته است

7. 1 پسندیده توسط:

8. Top | #5

شماره عضویت
    171
    پسندیده
    54
    مورد پسند : 63 بار در 31 پست
    میزان امتیاز
    2
    سلام
    من خیلی از فوتوشاپ و طرح زدن خیلی متوجه نمیشم تهش بتونم یک کار خیلی ابتدایی انجام بدم ولی استاد این کار محمد هست که کاراش واقعا فوق العاده هست
    طرح هات از نظر فکر شدن روش خوبه معلومه به عنوان توجه کردی برای طرح زدن ولی خیلی سادست یکجوری یک چیز کم داره بهتر بگم روح کم داره
    معمولا نوار وسط رنگش متفاوته و یکم افکت روی تصاویر اضافه میکنن یا یک جایی را کمرنگتر یا درخشانتر یا برش میدن و ..... این خیلی ساده و بی کلیشه هست
    ولی درکل تلاشت خوبه امید وارم در اینده بهتر بشی
    یکبار یک داستان کوتاه نوشتم که اصلا مورد توجه قرار نگرفت خیلی ناراحت شدم انقدر که درخواست پاک کردنشو دادم ولی بعدش همین بچه های سایت امدن بهم گفتن همیشه ادم نمیتونه چیز فوق العاده همون اولش خلق کنه حتی داستایوفسکی هم همه کاراش عالی نبود و باید به تلاشت ادامه بدی
    بعد اون سه تا داستان کوتاه دیگه نوشتم و خداشکر مورد اقبال قرار گرفت حتی دوتا مقدمه برای داستان بلند هم نوشتم که انشالله بعدا ادامه میدمش کلا دارم میگم ناامید نشو و ادامه بده همه همون اول عالی نیستن
    موفق و پیروز باشید

کلمات کلیدی این موضوع