نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5

موضوع: تزریق: شماره سه

1. Top | #1

شماره عضویت
    42
    پسندیده
    423
    مورد پسند : 2,791 بار در 985 پست
    میزان امتیاز
    2

تزریق: شماره سه

به نام خدا
    بعد از مدت ها بالاخره من و پیام اومدیم با یک کمیک جدید به نام تزریق، که امیدوارم لذت ببرید.
    یا علی مدد
    نکته: درس کلا زندگی من و پیامو گرفته، بنابراین اگر دیر شد عذر میخواهیم، پیشاپیش

مترجم: پیام مطلب
    ادیتور: امیرحسین زارع
    لینک دانلود

ادیتور: امیرحسین زارع رهورد
    لینک دانلود

ادیتور: امیرحسین زارع
    لینک دانلود

ویرایش توسط ALMATRA : 01-10-2017 در ساعت 21:52
    امضای ایشان
    نه آدم درست و حسابیی هستم و نه در حدی هستم که بخوام بگم مصداق سخنان این مردم، ولی خب، رویا پرداختن درباره خوب بودن که اشکالی نداره.

من به همه سفارش میکنم به هر شکل ممکن وسایل ارتقای اخلاقی و اعتقادی و علمی و هنری جوانان را فراهم سازید؛ و آنان را تا مرز رسیدن به بهترین ارزش ها و نوآوری ها همراهی کنید؛ و روح استقلال و خودکفایی را در آنان زنده نگه دارید. مبادا ... جوانان ما را، تحقیر و سرزنش نمایند و خدای ناکرده از پیشرفت و استعداد خارجی ها بت بتراشند و روحیه پیروی و تقلید و گداصفتی را در ضمیر جوانان تزریق نمایند. به جای اینکه گفته شود که دیگران کجا رفتند و ما کجا هستیم به هویت انسانی خود توجه کنند و روح توانایی و راه و رسم استقلال را زنده نگه دارند.
    #امام
    #خمینی
    #امام_خمینی

2. 2 پسندیده توسط:

3. Top | #2

شماره عضویت
    42
    پسندیده
    423
    میزان امتیاز
    2
    شماره دو این کمیک استریپ ارائه شد
    یا علی مدد
    امضای ایشان
    نه آدم درست و حسابیی هستم و نه در حدی هستم که بخوام بگم مصداق سخنان این مردم، ولی خب، رویا پرداختن درباره خوب بودن که اشکالی نداره.

من به همه سفارش میکنم به هر شکل ممکن وسایل ارتقای اخلاقی و اعتقادی و علمی و هنری جوانان را فراهم سازید؛ و آنان را تا مرز رسیدن به بهترین ارزش ها و نوآوری ها همراهی کنید؛ و روح استقلال و خودکفایی را در آنان زنده نگه دارید. مبادا ... جوانان ما را، تحقیر و سرزنش نمایند و خدای ناکرده از پیشرفت و استعداد خارجی ها بت بتراشند و روحیه پیروی و تقلید و گداصفتی را در ضمیر جوانان تزریق نمایند. به جای اینکه گفته شود که دیگران کجا رفتند و ما کجا هستیم به هویت انسانی خود توجه کنند و روح توانایی و راه و رسم استقلال را زنده نگه دارند.
    #امام
    #خمینی
    #امام_خمینی

4. 1 پسندیده توسط:

5. Top | #3

شماره عضویت
    42
    پسندیده
    423
    میزان امتیاز
    2
    با سلام
    ببخشید بابت دیر کرد
    از شماره سوم این کمیک لذت ببرید
    امضای ایشان

#امام
    #خمینی
    #امام_خمینی

6. 1 پسندیده توسط:

7. Top | #4

شماره عضویت
    745
    پسندیده
    6
    مورد پسند : 47 بار در 29 پست
    میزان امتیاز
    2
    بله.بله. از شما انتظار کمیک ها و سخت گیری های بیشتری در امر ترجمه داریم.
    پ.ن(بی ربط ب کمیک):فک کنم مقدمه رو تونستم بنویسم.ولی پیرم کرد.شیش ماه تمام.بعدا بهت مبدمش

8. 1 پسندیده توسط:

9. Top | #5

شماره عضویت
    192
    پسندیده
    842
    مورد پسند : 934 بار در 301 پست
    میزان امتیاز
    2
    0 دانلود؟ بی شوخی؟/:
    ترجمه فارسی رو نخوندم ولی خود کمیک جز کارهای جذابی هست که ارزش خوندن رو داره/:
    امضای ایشان
    کانال تلگرام من:
    https://telegram.me/AniCobook
    دانلود انیمه، کمیک، مانگا و سریال

10. 1 پسندیده توسط:

کلمات کلیدی این موضوع