نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

موضوع: آموزش ادیت

1. Top | #1

شماره عضویت
    42
    پسندیده
    365
    مورد پسند : 2,654 بار در 956 پست
    میزان امتیاز
    2

آموزش ادیت

بعد از اینکه کلی سهیل دعوا کرد که مرد مومن یه آموزش بذار، منم بالاخره تنبلی رو کنار ذاشتم و با یه آموزش ادیت در خدمتتونم.
    این شما و اینم اموزش ادیت.(یه خورده شر و ورم پایین صفحات هست، خدائیش حس حذف نبود.)
    1-ابتدا یک تصویر خام در فتوشاپ داریم.

2-رنگ پس زمینه را از طریق مربع های رنگی کنار فتوشاپ(به صورت پیش فرض رو سیاه و پشت سفیده.) با رنگ پس زمینه تطبیق میدهید(مربع پشتی را انتخاب کنید، اصولا سفیده ولی برای یادآوری گفتم.)
    0

4-یکی از ابزارهای سلکت رو انتخاب میکنیم

(اینی که میبینید سهیله. یه عشق دو سه میلیون نفره.)
    5-قسمت مورد نظرو سلکت میکنیم.

6-دکمهDEL رو میزنید و از قسمت content بک گراند کالر رو انتخاب میکنید.

7-اوکی را زده و متن را پاک کنید.

8-ابزار تکست را انتخاب کنید.

9-به اندازه ی متن ترجمه شده فضای تکست ایجاد کنید.(یا فونت رو بزرگ و کوچیک کنید.)

10- متن را قرار دهید و تنظیم کنید.

ادیت تمام شده.
    دوستان خیلی آسونه. دوتا مورد بیشتر نداره که در روز های آینده اضافه میشو.
    امضای ایشان
    نه آدم درست و حسابیی هستم و نه در حدی هستم که بخوام بگم مصداق سخنان این مردم، ولی خب، رویا پرداختن درباره خوب بودن که اشکالی نداره.

من به همه سفارش میکنم به هر شکل ممکن وسایل ارتقای اخلاقی و اعتقادی و علمی و هنری جوانان را فراهم سازید؛ و آنان را تا مرز رسیدن به بهترین ارزش ها و نوآوری ها همراهی کنید؛ و روح استقلال و خودکفایی را در آنان زنده نگه دارید. مبادا ... جوانان ما را، تحقیر و سرزنش نمایند و خدای ناکرده از پیشرفت و استعداد خارجی ها بت بتراشند و روحیه پیروی و تقلید و گداصفتی را در ضمیر جوانان تزریق نمایند. به جای اینکه گفته شود که دیگران کجا رفتند و ما کجا هستیم به هویت انسانی خود توجه کنند و روح توانایی و راه و رسم استقلال را زنده نگه دارند.
    #امام
    #خمینی
    #امام_خمینی

2. 4 پسندیده توسط:

3. Top | #2

شماره عضویت
    333
    پسندیده
    1,062
    مورد پسند : 1,853 بار در 464 پست
    میزان امتیاز
    0
    همه این کارهارو میشه به سادگی با paint هم انجام داد! به جز قسمت کلین کردن کار. خیلی هم راحته و کار خوب در میاد.( اینو برای کسایی می گم که فتوشاپ ندارند.)
    امضای ایشان
    جدل ها تا به این اندازه دوام نمی آوردند، اگر که تنها یک طرف مقصر بود.

_لاروش_

4. 3 پسندیده توسط:

کلمات کلیدی این موضوع